Klubbmesterskap i sprint 6. april

Årets klubbmesterskap ble arrangert under sugende forhold i Grova sist torsdag. 

Stor innsats hos både unge og litt eldre skiløpere. 

Kvelden ble avsluttet med premieutdeling og en heidundrende kakefest :-)

 

Minisprint
Ella Myhre
William Strid
Ingrid Sofie Neslin
Inger Dorthea Kolvik
Live Buland
Aron Underhaug
Pernille Underhaug
Mathilde Pedersen
Linnea F. Bjørklund
Erle Flaamo
Johan M. Kolvik
Magnus Skjelstadås
Marian Juliussen
Ingeborg Juliussen
Simen R. Sæther
Odin Lian
Erik Lian
Mikkel Mossige
Kristine Kveen
Emil Kveen

Sprint
       Navn                                Klasse         Prologtid
1    Jørgen S. Ulvang              Hsen          1.33
2    Emil Iversen                      Hsen          1.33
3    Mats Iversen                     Hsen          1.40
4    Marthe Kristoffersen         Dsen          1.40
5    Kathrine Harsem               Dsen         1.38
6    Sindre Henden                 G16            1.51
7    Odd Wæhre                     Hjr               1.47
8    Astrid Stav                       Djr                1.52
9    Knut Tore Aspås             Hsen             1.54
10    Anniken Jørgensen      Dsen             1.55
11    Sofie Palmelind            J16                2.14
12    Theodor P. Østerås     G11                2.24
13    Ane Solberg Nielsen    Djr                 2.02
14    Bernhard Estil             G15               2.12
15    Petter Østtun              G13               2.28
16    Mia Mossige              J13                 2.31
17    Kevin Eidem              G12                2.17
18    Ola Stormo               G13                2.41
19    Ulvar H. Ljung          G14                2.23
20    Marit Østtun             Djr                  2.21
21    Hallvar Livik             G12                2.46
22    Elisabeth Aavik        Dsen              2.38
23    Ingrid Østtun            Djr                 2.38
24    Gorm H. Ljung         G11               2.42
25    Eivor Lund-Tangen   J13              2.34
26    Konrad Estil             G11              2.42
27    Hallgeir Strid           Hsen            2.35
28    Madi Igbali              Hjr                2.52
29    Andreas Palmelind  G10             2.56
30    Marit Wæhre           J16              2.43
31    Tor Inge Ringen      G13             2.50
32    Markus Buland       G11              2.58
33    Aleksander Strid     G11              2.42
34    Filip Estil                G8                3.20
35    Linnea Østerås       J9                3.13
36    Carmen Eidem      J11                3.09
37    Emilie Flaamo        J11               3.16
38    Marius Eide           G10              3.37
39    Håkon Pedersen    G12             3.33

Mandag 10/04/17 Grete Estil